Krásný 2+kk s výhledem na moře a v perfektním stavu, 100m od pláže, top cena, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 12322
82 500 € ≈ 2 053 013 Kč
Plocha 63 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/6
Moře 100 m
Poplatek za služby 460 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nyní máte možnost stát se majitelem exkluzivního bytu s výhledem na moře v nádherném rezidenčním komplexu Sineva del Sol, který se nachází v klidné oblasti letoviska Sveti Vlas v Bulharsku, pouhých 100 metrů od pláže.

Nabízíme apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 63m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v nádherném komplexu Sineva dek Sol, v Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkón s krásným výhledem na moře. Byt v nábytek v perfektním stavu.

Doporučujeme!

Komplex Sineva del Sol se nachází v letovisku Sveti Vlas, pouhých 100 metrů od pláže, v klidnou oblasti s rozvinutou infrastrukturou.

Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozicí: recepce, bazén, relaxační zóny, bar u bazénu, dětské hřiště, podzemní parkoviště, 24h ochrana, správa nemovitosti

Poplatek na údržbu činí 460€ ročně.

Tento byt představuje výjimečnou investiční příležitost pro ty, kteří touží po luxusním pobytu u moře s veškerým komfortem a výhodami moderního rezidenčního komplexu. Nechte se okouzlit tímto unikátním domovem a zažijte dokonalé středomořské životní styl.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
63 m2
Užitná plocha
55 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00