Krásný 2+kk v luxusním komplexu, top poloha, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10568
86 800 € ≈ 2 160 886 Kč
Plocha 44 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 800 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi krásný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 44.50m2, situován v pátém podlaží, v soukromém komplexu vyšší třídy Sweet Homes 6 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně kvalitního nábytku a vybavení.

Komplex, ve kterém je apartmán situován je nový komplex s nádhernou architekturou a umístěním, je ideální pro trvalé bydlení, protože je v blízkosti supermarketu, v blízkosti restaurací, obchodů, bank a klinik otevřených po celý rok a pláž je vzdálena asi 8 minut chůze. Komplex v celoročním provozu. Architektura komplexu je elegantní a zároveň monumentální. Exteriér je navržen ve stylu moderní klasiky s využitím moderních technik fasádních prvků.

Výraznou odlišností je jeho území zdobené květinami, zeleň a exotické keře, stejně jako bazén neobvyklého tvaru, který zdůrazňuje exkluzivitu objektu. Vzdálenost od pláže je 500 metrů, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti

Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:

Plavecký bazén

Relaxační zóna

Recepce

Parkoviště

Dětské hřiště

24h bezpečnost

Správa nemovitosti

Poplatek na údržbu činí 800€ ročně

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
44 m2
Užitná plocha
39 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00