Krásný 3+kk apartmán 40 m od písečné pláže, Fourka , Řecko

Fourka, Řecko – ID 11804
135 000 € ≈ 3 339 900 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 40 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nádherný apartmán velmi vhodný pro děti, seniory a domácí mazlíčky v blízkosti písečné pláže v prosperujícím přímořském městečku Fourka. Dům nabízí 80 metrů čtverečních obytné plochy včetně skvělého půdorysu včetně 2 ložnic, tradiční kuchyně, koupelny a obývacího pokoje. Dům nabízí malou zahradu s nadrozměrným stromem do stínu 35 metrů. Pěšky na písečnou pláž je to jen 40 metrů a jen procházka do města s veškerou občanskou vybaveností. Postaven v roce 2001 a ve skvělém stavu ideální pro vaši letní dovolenou nebo pro příjem z pronájmu.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Fourka je tradiční vesnice ve vnitrozemí s kamennými domy a kaplemi, včetně byzantské éry. Příjemné restaurace kolem hlavního náměstí podávají makedonské rybí pokrmy. Do nedaleké čtyřky vedou stezky přes okolní olivové kopce, borovicové hory a louky a z oblíbeného baru na pláži se otevírají výhledy na hory a lyžařské středisko až k moři.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
80 m2
Užitná plocha
80 m2
Balkon
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00