Krásný a velký rodinný dům 4+kk, s nádherným výhledem na moře, soukromí pro relaxaci a zahradou.

Paliouri , Řecko – ID 12539
700 000 € ≈ 17 762 500 Kč
Plocha 200 m2
Dispozice 4+kk
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Hledáte výjimečně stylovou a tradiční prázdninovou vilu, která nabízí maximální soukromí a je dosažitelná po celý rok přímými lety? Toto vše a ještě více vám tento dům nabízí. Jedná se o malý projekt, který se skládá z několika současných vil, které se nacházejí ve městě Paliouri a jsou obklopeny přírodou v regionu Chalkidiki, který je známý svými krásnými písečnými plážemi. Rezidence jsou v kopcích vesnice a poskytují jim nádherný a ničím nerušený výhled na moře, které se nachází v docházkové vzdálenosti od moře. Vzhledem k třípodlažním domům je tento projekt ideální jak do prostředí, tak v kombinaci s maximálním soukromím na každém patře.

Komplex je orientován na jih, což zaručuje široký výhled na zelené zarostlé kopce a moře. Dům je ponořen do svahu a přitom se liší od všech ostatních domů. Všechny rezidence mají ideální polohu, abyste si mohli vychutnat nádherný řecký západ a východ slunce. Ponořené rezidence jsou navrženy v plném souladu s morfologií terénu. Nádherný dům o rozloze 150 m2 se může pochlubit 3 ložnicemi, 3 koupelnami, kuchyní ve stylu šéfkuchaře a otevřeným konceptem obývacího pokoje s procházkou do úžasných venkovních obytných prostor. Zahrady velké 200 m nabízejí soukromý bazén a dostatek soukromí pro venkovní bydlení.

Tento komplex je ideálním místem pro víkendový útěk: komplex se nachází jen hodinu jízdy od mezinárodního letiště v Soluni, druhém městě Řecka, které má přímé lety do az téměř všech evropských zemí, dvanáct měsíců v roce. . Developerem je renomované architektonické studio se sídlem v Soluni. S portfoliem projektů v rozsahu, typu, umístění a rozpočtu se studio zabývá širokým spektrem návrhů.

Cílem bylo propojit moderní a tradiční design s nejvyššími standardy kvality konstrukce prostřednictvím nových technologií, materiálů a vintage technik.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
200 m2
Pozemek
200 m2
Užitná plocha
150 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
50 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00