Krásný být 3+kk v žádané lokalitě Pefkochori , Řecko, společný bazén, plně zařízený

Pefkochori , Řecko – ID 10190
170 000 € ≈ 4 199 000 Kč
Plocha 47 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 500 m
Stav Volné

Byt na prodej v prosperujícím přímořském městečku Pefkochori se 47 m2 obytné plochy. Byt v 2. patře zahrnuje 2 ložnice, koupelnu, kuchyň a otevřený obývací pokoj s výstupem na velký rohový balkon s nádherným výhledem do zahrady a na bazén. Postavený v roce 1990 byl zrekonstruován a prodává se kompletně zařízený a se všemi elektrospotřebiči připravenými k příjmu z pronájmu nebo na letní dovolenou. Zahrady jsou dobře udržované a je zde společný bazén. Do centra města je to jen pár kroků a písečná pláž Pefkohori je vzdálená 500 metrů. Kassandra je skvělá prázdninová destinace se všemi modrými vlajkami pro čisté vody, díky kterým je mezi rekreanty oblíbená.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
47 m2
Užitná plocha
47 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
130 m
Lékař
200 m
Kavárna
110 m
Restaurace
50 m
Bar
180 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00