Krásný byt, obklopený přírodou, 2kk, nedaleko od pláže

Fourka, Řecko – ID 10171
100 000 € ≈ 2 470 000 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 250 m
Stav Volné
Období Celoroční

Byt na prodej. Jak pro letní bydlení, tak jako investiční příležitost v klidné Skala Fourkas, v regionu Chalkidiki v Řecku. Tento apartmán se 2 ložnicemi nabízí investorům výjimečnou šanci využít rostoucí poptávku po letních pronájmech v této malebné pobřežní destinaci.

Nejdůležitější vlastnosti:

Poloha: Tento apartmán se nachází v klidném pobřežním městě Skala Fourkas a poskytuje dokonalou kombinaci klidu a pohodlí.

Vlastnosti apartmánu: Díky dvěma odděleným ložnicím nabízí tato nemovitost prostorné a pohodlné útočiště pro rekreanty.

Blízkost moře: Jen krátká procházka 250 metrů k nedotčenému Egejskému moři si mohou obyvatelé a hosté vychutnat pohodlí a úchvatný výhled na moře.

Venkovní prostory: Užijte si luxus své vlastní malé zahrady a dvou balkonů, které poskytují ideální místa pro relaxaci, stolování a středomořskou atmosféru.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Investiční potenciál: Sousední byt ve stejném komplexu dosáhl loni v létě působivých 16% výnosu, přičemž bylo rezervováno 112 nocí ze 130 dostupných. Vzhledem k trvalé přitažlivosti oblasti předpokládáme u tohoto bytu přibližný výnos 8-10 %.

Objevte Skala Fourkas, Chalkidiki:

Skala Fourkas je skrytý klenot na poloostrově Chalkidiki, oslavovaný pro:

Přírodní krásy: Nedotčené pláže, křišťálově čisté vody a svěží zelená krajina vytvářejí útočiště pro milovníky přírody.

Klidné útočiště: Skala Fourkas nabízí klidný únik, ideální pro ty, kteří hledají odpočinek od shonu každodenního života.

Turistická atrakce: Region je magnetem pro turisty z celé Evropy i mimo ni, což zajišťuje stálou poptávku po letních pronájmech. Jeho autentické řecké kouzlo a bohaté kulturní dědictví nabízí návštěvníkům jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Prostředí přívětivé pro investory: Závazek Řecka zlepšit svůj turistický sektor a trh s nemovitostmi činí ze Skala Fourkas ideální destinaci pro investice do nemovitostí.

Investiční podrobnosti:

Tento fantastický apartmán se 2 ložnicemi má konkurenceschopnou cenu 100 000 eur, což představuje atraktivní příležitost vstoupit na lukrativní trh rekreačních pronájmů. Nemovitost, i když vyžaduje určité občerstvení a vybavení, vám dává šanci přidat svůj osobní přístup a výrazně zvýšit její hodnotu.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
33 m2
Terasa
17 m2
Parkování
Ano
Obchod
240 m
Lékař
6 km
Kavárna
100 m
Restaurace
160 m
Bar
280 m
Škola/školka
100 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00