Krásný dům 4+kk, přímo na golfovém hřišti Blacksirama, blízko Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 11906
232 000 € ≈ 5 730 400 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice 4+kk
Moře 13 000 m
Poplatek za služby 16 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám dům 4+kk s garáží a zastřešenou terasou s výhledem na golfové hřiště. Nemovitost se nachází na golfovém hřišti Blacksirama, 13 km od Kavarny. Dům má 140 m2.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, dvě koupelny, krytá terasa s grilem.

Dům nemá bazén, ale povolení na stavbu bazénu je součástí stavebních dokumentů.

Jedná se o přízemní dům s jedinečným výhledem na golfové hřiště a krásné jezero.

Byla zde použita rakouská hliníková dvoukomorová okna. Budova je postavena z tepelně izolačních cihel Wienerberger s dodatečnou vnější izolací. Je obložena dekorativními přírodními kameny.

Dům je kompletně zařízen. Každý pokoj má klimatizaci. Pro celoroční využití je vybudováno přitápění francouzským krbem s rozvody teplého vzduchu do každé místnosti. V jedné koupelně je podlahové vytápění. Je možné instalovat kotel na pelety.

Poplatek za údržbu činí 1,35 €/m2 měsíčně. Platit je možné měsíčně nebo jednorázově, začátkem roku s 10% slevou.

Každý majitel nemovitosti také platí roční poplatek za údržbu golfu, který činí 1 500€.

Golfové hřiště Blacksirama je uzavřený komplex mezi Kavarnou a Balčikem.

Má Club House Bistro, Pizzerii, Like Tavern, Steakhouse, Vinařství atd. Dále wellness, sportovní centrum, tenisové kurty.

Komplex má 24hodinovou ostrahu a video dohled.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
140 m2
Pozemek
140 m2
Užitná plocha
140 m2
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
140 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00