Krásný dům 4+kk, s výhledem na moře, bez poplatku za údržbu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 11543
230 000 € ≈ 5 816 700 Kč
Plocha 135 m2
Dispozice 4+kk
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám prostorný třípodlažní rodinný dům 4+kk o celkové ploše 135m2, s vlastním dvorem - 20m2, jen 100 metrů od pláže v centrální části Sveti Vlas. Nemovitost je vhodná pro celoroční bydlení i odpočinkovou dovolenou, na klidném místě bez hlučných ulic.

Dům má celkovou plochu 135 m². skládá se z:

přízemí - obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny a WC;

první patro: dvě ložnice, každá s terasou, jedna s výhledem na moře, koupelna a WC;

Druhé patro: ložnice, terasa s výhledem na moře, koupelna a WC.

K domu náleží také dvůr, kam můžete umístit zahradní nábytek a gril. Dům má akt 16 (kolaudace ). Žádný poplatek za údržbu! K objektu náleží otevřené parkovací místo.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
135 m2
Pozemek
80 m2
Užitná plocha
135 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
70 m2
Parkování
Ano
Obchod
190 m
Lékař
320 m
Kavárna
50 m
Restaurace
50 m
Bar
20 m
Škola/školka
240 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00