Krásný dům v blízkosti pláže, panenská příroda, Alexandrovo

Alexandrovo, Bulharsko – ID 11832
151 500 € ≈ 3 748 110 Kč
Plocha 130 m2
Dispozice atypický
Moře 10 000 m
Poplatek za služby 1 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám hezký dům o celkové ploše 130 m2, který byl postaven na pozemku o velikosti 500 m2.

Dispozice:

obývací pokoj s kuchyňským kotem dvakrát, dvě ložnice, koupelna s toaletou, samostatná toaleta, dvě garáže a pozemek o ploše 500m2.

Dům se nachází se ve vesnici Alexandrovo, pouhých 10 km od mořského pobřeží.

Obec Alexandrovo se nachází v jihovýchodním Bulharsku, v regionu Pomorie, 35 km od regionálního centra Burgas a jeho mezinárodního letiště, 17 km východně od Nesebaru, mezi jezery Aheloy a Poroy.

Největší bulharské černomořské letovisko Slunečné pobřeží je jen 12 km od obce Alexandrovo. Nadmořská výška je asi 200 metrů.

Alexandrovo se dynamicky rozvíjí – v posledních letech zde vyrostlo mnoho luxusních vil a domů. Stále více turistů preferuje toto místo díky různým možnostem rekreace. Na jedné straně - nekonečné krásné pláže Slunečného pobřeží, procházka starověkým Nesebarem - jedním z nejstarších měst v Evropě, nebo relaxační lázeňské procedury v Pomorie, známém svými jedinečnými bahenními koupelemi. Na druhé straně jsou Stara planina, která z vesnice dělá jednu z nejoblíbenějších prázdninových destinací podél Černého moře.

Obec Alexandrovo se nachází v oblasti zahrnuté do Natura 200 – chráněné přírodní oblasti pro biologickou rozmanitost v Evropské unii.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
130 m2
Pozemek
500 m2
Užitná plocha
130 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
130 m2
Parkování
Ano
Obchod
5 km
Lékař
5 km
Kavárna
170 m
Restaurace
170 m
Bar
170 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00