Krásný mezonet s úžasnou cenou, 5+kk, 150m od písečné pláže

Fourka, Řecko – ID 12351
165 000 € ≈ 4 106 025 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice
Moře 150 m
Stav Volné
Období Celoroční

Zaměřte se na tento krásný mezonet s úžasnou cenu včetně 90 metrů čtverečních obytné plochy na 3 podlažích včetně samostatného bytu po schodech. Dům nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, kuchyň a salonky. Vyjděte na terasy, které vás zavedou do malé zahrady pro bydlení pod širým nebem. Mnoho doplňků s tímto domem, jako jsou invertory klimatizace, systém vytápění, sítě proti hmyzu, tradiční dřevěné okenice, bezpečnostní dveře, sklad, soukromé parkoviště, krb, nábytek a elektrika a mnoho dalšího. Jen 120 m od písečné pláže a jen pár kroků od nákupů.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
3
Dispozice
Plocha
90 m2
Pozemek
90 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
30 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00