Krásný penthouse 4+kk s panoramatickým výhledem na moře, garáž

Kriopighi , Řecko – ID 9855
170 000 € ≈ 4 289 950 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 4+kk
Moře 1 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Žádaný penthouse na prodej v prestižní lokalitě s nejkrásnějším výhledem na moře včetně 90 metrů čtverečních obytné plochy na 2 podlažích s velkým balkonem. Dům se může pochlubit 3 ložnicemi, 2 koupelnami, kanceláří, nádhernou kuchyní s výhledem na moře a obývacím pokojem s výstupem do venkovního obývacího prostoru. Mnoho doplňků s tímto domem, jako je veškerý nábytek, veškerá elektrika, klimatizace, podzemní parkoviště, gril, pergola, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího. Perfektně udržovaný dům je připraven pro nového majitele.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Kriopigi se nachází v centru poloostrova Kassandra - nejzápadnější rameno poloostrova Chalkidiki, 86 km od Soluně a 4 km jihovýchodně od Kassandrie. Nachází se na svahu, 100 m nad mořem, asi 1200 m od mořského pobřeží.

Pláž Kriopigi je jednou z nejkrásnějších a neobvyklých pláží poloostrova Chalkidiki. Jeho název se překládá jako „chladný klíč“, což je způsobeno přítomností četných zdrojů ledové vody v okolí. I při koupání v moři cítíte studené proudy. Předpokládá se, že vody jsou zde nasyceny užitečnými stopovými prvky a koupání na této pláži zlepšuje zdraví.

Kriopigi postavené na svahu s bujnou vegetací má úžasnou pláž oceněnou „Modrou vlajkou“, zatímco je to vesnice s velkým architektonickým zájmem. S úzkými uličkami, kamennými domy a dlážděnými náměstími nabízí vesnice skvělé příklady autentické řecké architektury.

Vesnice Kriopigi je jen místem pro rodinnou dovolenou a pro vychutnání si úžasných výhledů z vyhlídky směrem k zálivu Kassandra. Pokud toužíte po zábavě nebo nakupování během dovolené, můžete navštívit Kallithea, která je nedaleko. Má řadu taveren, hotelů, pokojů k pronájmu, kempů a letních dětských táborů. Tradiční produkty výjimečné kvality z této oblasti lze nalézt v Kryopigi, mezi nejznámější patří olivy, olivový olej, různé ovoce a med.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
90 m2
Pozemek
90 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
90 m2
Obchod
330 m
Lékař
5 km
Kavárna
30 m
Restaurace
20 m
Bar
20 m
Škola/školka
280 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00