Krásný vyřízení byt přímo na pláži

Polychrono, Řecko – ID 9181
200 000 € ≈ 4 948 000 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/4
Moře 50 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Ideální bydlení na soukromé písečné pláži s krásným výhledem z jedné ze dvou teras. S 60 metry čtverečními byt s jedné ložnice, ale může se snadno stát 2 ložnicemi, kuchyní a posezením v rustikálním venkovském dekoru. Tento uzavřený komplex u písečného moře je na klidném místě s uzavřeným parkovištěm a je ideální pro ty, kteří milují být obklopeni přírodou. Prodejem bytu majitel přenechá veškerý nábytek a elektrospotřebiče. Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2022.

Polychrono je pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.

okud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
60 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
1 km
Restaurace
200 m
Bar
810 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00