Krásný zrekonstruovaný byt v prestižní lokalitě Nea Plagia, Chalkidiki

Nea Plagia, Řecko – ID 12151
260 000 € ≈ 6 575 400 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice jiný
Podlaží 2/2
Moře 30 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Tento moderní být je po rozsáhlé rekonstrukci.

Být v rozloze o150 m2 s terasami zahrnující 3 ložnice, 2 koupelny, 2 obývací pokoje, ma taky nádherní výhled na moře. Apartmán je vybaven luxusní kuchyně, klimatizace ,bojler a markýzy pro stín. Nahoře je terasa ve velikostí 150 m2. Můžete dát pergolu se závěsy a sedací soupravou a tak naplno užívat krasne,letne, řecké večeři a nebo jen pitíčko a pohodů. Pouze 30m od pláže a taky pár kroků od vsech obchodů a společenský zivot .

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Hea Plagia je malá vesnice a letní letovisko v zálivu Kolons, velmi blízko začátku Kassandry. Je spojen se sousední vesnicí Hea Flogita a obě sdílejí stejný plážový pás, dlouhý asi 3 km.

Vesnice má dlouhou promenádu s palmami, která vede souběžně s pobřežím a dosahuje Hea Flogita, vhodná pro večerní procházky. Kolem něj najdete všechny kavárny, taverny, pekárny a supermarkety a v létě je tu i malý zábavní park pro děti. Hea Plagia preferují především rodiny s malými dětmi a starší páry, ale ve skutečnosti má vše potřebné pro dovolenou a Kassandra a Citonia jsou v dosahu jednoho dne jízdy na jednodenní výlety. Malé pobřežní město Hea Mydania je vzdálené 8 km.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
jiný
Výhled na moře
Ano
Plocha
150 m2
Užitná plocha
122 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00