Lifestyle De Luxe, Nesebar, Bulharsko

Nesebar, Bulharsko – ID 12857
V tomto komplexu zbývá 5 jednotek

Představujeme Vám apartmány různých dispozic a ploch, situované v uzavřeném komplexu Lifestyle Deluxe v Nesebar, Bulharsko. 
Komplex "Lifestyle Deluxe" se nachází v novém městě Nesebaru. Před areálem jsou nádherné písečné duny, které jsou stavebně chráněny. Celková velikost pozemku je 5300 m2. V přízemí jsou obchodní prostory v celoročním provozu. Vybavení komplexu:
Oplocený a hlídaný areál
Plavecký bazén
Bazén pro děti
Dětské hřiště
Masážní pavilon
Letní zahrádka-restaurace
zelené plochy a uličky
Vzdálenost od pláže jen 250metrů.
Nabídky ideální na celoroční bydlení a na pronájem.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. 
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. 
Team MNM

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu. 
Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.
Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Jednotky v komplexu

3+kk s výhledem na moře, v žádaném Lifestyle De Luxe komplexu, Nessebar
výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
74 m2
3+kk
3/6
250 m
105 600 € 2 612 544 Kč
Šipka vpravo
Prostorný 4+kk v žádaném Lifestyle De Luxe komplexu, Nessebar
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
125 m2
4+kk
3/6
250 m
141 250 € 3 494 525 Kč
Šipka vpravo
2+kk s jižní orientací,  v žádaném Lifestyle De Luxe komplexu, Nessebar
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
55 m2
2+kk
3/6
250 m
72 600 € 1 796 124 Kč
Šipka vpravo
Parádní 3+kk v Nesebaru, 250m od pláže, top cena
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
84 m2
3+kk
3/6
250 m
98 000 € 2 424 520 Kč
Šipka vpravo
2+kk, uzavřený komplex, skvělá lokalita, Nesebar
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
53 m2
2+kk
2/6
200 m
59 000 € 63 000 € 1 459 660 Kč
Šipka vpravo
Výhled na moře
Ano
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
290 m
Lékař
100 m
Kavárna
400 m
Restaurace
110 m
Bar
40 m
Škola/školka
710 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00