Luxusní 2+kk s krbem, komplex Aspen Golf u Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 10884
71 000 € ≈ 1 767 545 Kč
Plocha 95 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Sjezdovka 8 000 m
Poplatek za služby 13 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Alpský luxus a standard za parádní ceny! Nabízíme luxusní, velkorysý 2+kk, o celkové ploše 95m2 nacházející se ve posledním čtvrtém podlaží v aparthotelu Aspen Golf, který se nachází 8 km od světoznámého lyžařského střediska Bansko a pouhý 1 km od známého komplexu Pirin Golf & Country Club s výhledem na majestátní pohoří Pirin a Rila. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s wc a balkon s nádherném výhledem na hory. Expozice je jihovýchodní. K dispozici majitelům a jejich hostům jsou: recepce, bar a restaurace, vnitřní a venkovní bazén, hammam, posilovna, stolní tenis, hodně relaxačních zón, 24h ostraha. Poplatek na údržbu činí 13 €/m2 ročně. Velmi dobrá cena! Doporučujeme!

Bansko je malebné městečko známé svou historií, které se rozkládá na úpatí pohoří Pirin. Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
95 m2
Užitná plocha
83.6 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
120 m
Lékař
200 m
Kavárna
170 m
Restaurace
150 m
Bar
290 m
Škola/školka
10 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00