Luxusní 3+kk s nádherným výhledem na moře, v blízkosti Slunečního pobřeží a pláže, Košarica

Košarica , Bulharsko – ID 11562
100 000 € ≈ 2 488 500 Kč
Plocha 124 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/5
Moře 2 000 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Předstaujeme vám luxusní 3+kk, s nádherným výhledem na moře, který se nachází v komplexu Sveti Nikola ve vesničce Kosharitsa, pouhé 2 km od oblíbeného přímořského letoviska Slunečné pobřeží a pláže. Apartmán se nachází v předposledním podlaží a celkovou má plochu 124,13m2. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, dvou koupelen s WC a dvou teras s jedinečným výhledem na moře. Apartmán má extrémě světlý a příjemný interiér, prodává se včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

bazén s relaxační zónou, zelené plochy, dětské hřiště, 24h bezpečnost, parkování.

Apartmán se nachází v prestižní části vilové oblasti Kosharitsa, jen 2 km od. Zde se snoubí pohodlí hory a kouzlo moře a vytváří dokonalou atmosféru pro relaxaci a zábavu. Ekologicky čistá lokalita s léčivým vzduchem.

Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Kosharitsa je rekreační obec (okres Burgas, obec Nessebar), která se nachází 2 km od oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, na úpatí majestátní hory Stara Planina, jejíž poslední svahy postupně klesají do křišťálově čisté vody Černého moře. Tato oblast je malebná, s krásným panoramatickým výhledem, ponořená do husté středomořské vegetace. Obec nabízí vynikající podmínky pro rekreaci a turistiku.

Vesnička je velmi okouzlující, zachovává si čistotu a krásu. Zde je harmonie, krása a klid čisté a nedotčené přírody. Populární a živé letovisko Slunečného pobřeží a malebná přírodní rezervace Kalinata jsou v těsné blízkosti.

Oblast má vynikající příležitosti pro milovníky plážové dovolené a milovníků rušného nočního života (v letovisku Slunečné pobřeží). Milovníci přírody mají možnost procházky v lese či cyklistiku. Četné eko-trasy nabízejí příležitost procvičit ekoturistiku a pěší turistiku. Nedaleké rybníky potěší milovníky rybolovu.

Košarica se nachází v nadmořské výšky 100 metrů nad mořem. Pláž a letovisko Slunečného pobřeží jsou 3 km daleko, město Burgas a mezinárodní letiště - 40 km, Varna - asi 90 km. V obci je škola, obchody a na náměstí je krásný kostel. Silnice jsou asfaltové, je zde centrální vodovod a kanalizace, telefonní a internetové připojení.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
124 m2
Užitná plocha
109.24 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
5 km
Lékař
6 km
Kavárna
90 m
Restaurace
70 m
Bar
680 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00