Luxusní 4+kk, dokonalý komplex Soraya, Nesebar

Nesebar , Bulharsko – ID 11121
380 000 € ≈ 9 456 300 Kč
Plocha 229 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 5/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Jsme rádi, že Vám můžeme představit luxusně zařízený a prostorný 4+kk o celkové výměře 229,08 m2. (zastavěná plocha 197,63 m2), který se nachází v 5. patře v komplexu Soraya v Nessebar, Bulharsko. Apartmán se prodává včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, tři ložnice, dvě koupelny s toaletou, další toaleta, šatna v ložnici, chodba, dvě terasy, a další obrovská terasa o výměře 57,26 m2.

Nemovitost je vhodná jak pro vaši letní dovolenou, tak k celoročnímu užití či na pronájem. Soraya je elegantní a moderní prázdninový komplex, který se nachází 200 metru od pláže v příjemné a klidné oblasti mezi Ravdou a Nesebarem, 5 km od Slunečního pobřeží.

V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

Bazény, relaxační zóny, prostorné aleje na procházky, SPA centrum, kadeřnický salon, dětské hřiště, dětský klub, počítačovou hernu, kulečník, tenisový kurt, minigolf, prostor pro grilování, restaurace s útulným dětským hřištěm, letní a zimní zahradou, směnárnu, výtahy, zabezpečení a video dohled 24/7.

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

Perfektní nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
4+kk
Plocha
229 m2
Užitná plocha
197.63 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
3 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
900 m
Lékař
20 m
Kavárna
310 m
Restaurace
40 m
Bar
240 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00