Luxusní apartmánový komplex v Nikiti, Sithonia – dvoupatrové mezonety se 2 a 3 ložnicemi.

Nikiti, Řecko – ID 12146
215 000 € ≈ 5 319 100 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Exkluzivní apartmánový komplex uhnízděný v malebné vesničce Nikiti, Sithonia, Chalkidiki. Tento komplex, vytvořený s pečlivou pozorností k detailu a navržený tak, aby nabízel nesrovnatelný komfort a styl, představuje vzácnou příležitost vlastnit kousek ráje v jedné z nejvyhledávanějších řeckých destinací.

Klíčové vlastnosti:

Stylový bytový komplex: Tento komplex se skládá z 36 pečlivě navržených bytů rozmístěných na 1 a 2 podlažích a nabízí rozmanitou škálu obytných prostor, které vyhovují každému životnímu stylu.

Byty v přízemí: Rozloha 62 až 66 m2. obytné plochy s dalšími 38 až 74 m2. Tyto apartmány mají soukromou zahradu, 2 ložnice, 1 koupelnu a úžasný výhled na bazén. Ceny se pohybují od 215 000 do 235 500 eur.

️ Dvoupatrové byty: S 85 až 92 m2. obytné plochy a prostorných 55 m2. balkón/terasa, tyto byty nabízejí 3 ložnice, 2 koupelny a rozsáhlé venkovní obytné prostory, včetně dvou balkonů v prvním patře a rozlehlé terasy s pergolou ve druhém patře. Ceny se pohybují od 295 000 do 307 500 eur.

Luxusní vybavení: Dopřejte si maximální relaxaci s přístupem k rozlehlému společnému bazénu, pečlivě upraveným zahradám a okouzlujícímu hřišti, které vytváří idylické prostředí pro obyvatele všech věkových kategorií.

️ Moderní provedení: Každý byt je vybaven řadou moderních vymožeností, včetně klimatizace v každém pokoji, kuchyňského a koupelnového nábytku, alarmových systémů, hliníkových rámů, dvojitých skel, elektrických žaluzií a funkcí chytré domácnosti.

Udržitelná řešení: Přijměte ekologický život se solárním ohřevem vody, automatickými zahradními zavlažovacími systémy a energeticky účinnými designovými prvky, které zajistí udržitelný a ekologicky uvědomělý životní styl.

Klíčové investiční body:

⏳ Datum dokončení: Tento projekt je naplánován na srpen 2024 a nabízí perfektní příležitost, jak zabezpečit svůj vysněný dům před dokončením stavby.

Omezená dostupnost: Vzhledem k tomu, že v tomto exkluzivním komplexu zbývá pouze 6 bytů, nyní je čas zajistit si svůj kousek ráje. Další dva projekty se stejným konceptem se však chystají od stejné renomované společnosti.

Soukromá zahrada: Užijte si luxus svého vlastního soukromého zahradního prostoru, ideálního pro stolování pod širým nebem, zábavu hostů nebo prostě jen odpočinek v objetí přírody.

Popis lokality: Nikiti se nachází uprostřed ohromující přírodní krásy Sithonie a nabízí klidné útočiště daleko od shonu městského života. Díky nedotčeným plážím, křišťálově čisté vodě a okouzlující vesnické atmosféře je Nikiti ideální destinací pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Díky výhodné poloze v blízkosti místní občanské vybavenosti, včetně obchodů, restaurací a kaváren, si obyvatelé mohou užívat to nejlepší z obou světů – klidnou samotu a snadný přístup k moderním vymoženostem.

Máte zájem dozvědět se více? Pošlete nám zprávu nebo e-mail abychom projednali dostupné nemovitosti a proces nákupu.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
90 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00