Luxusní být 3+1 přímo na pláží .

Hanioti , Řecko – ID 9160
420 000 € ≈ 10 374 000 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 1/2
Moře 10 m
Stav Volné

Připravili jsme pro vas na prodej luxusní být jen par metrů od pláže.

Přízemí byt má celkovou plochu 70 m2 plus nádherný venkovní obývací prostor v blízkosti pláže.

Byt má dvě ložnice, moderní kuchyni ve stylu šéfkuchaře s

nádherný obývací pokoj, soukromá zahrada pro venkovní bydlení v dispozici 150m2. Moderní be se nachází přímo u moře, v první mořské linii s vlastním přístupem na pláž. Užijte si čistou vodu a písečnou pláž jen pár kroků odtud. Město Hanioti je vzdálené asi 10 minut chůze a nejbližší obchody jsou vzdáleny asi 10 minut chůze. Majitelé jej prodávají kompletně zařízený a se všemi elektrickými přípojkami, takže je připraven k nastěhování.

Chaniotis, také známý jako Hanioti, je živé letovisko s jehličnatým lesem, který plynule přechází v dlouhou pláž a mořské parky. Turisté se věnují windsurfingu a vodnímu skútru, vychutnejte si přímořské taverny s výhledem na západ slunce, které nabízejí koktejly a grilované ryby, nebo navštivte místní živé plážové diskotéky. Úzké uličky jsou posety obchody prodávajícími řecké sandály a malované dlaždice na pozadí obílených domů a pravoslavných kostelů, jako je St. John Chrysostom s výhledem na záliv Toroneos.

okud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
70 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
Ano
Obchod
680 m
Lékař
3 km
Kavárna
770 m
Restaurace
670 m
Bar
610 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00