Luxusní mezonet 1+1 v Kargicak Alanya

Kargicak Alanya, Turecko – ID 10032
220 000 € ≈ 5 436 200 Kč
Plocha 86 m2
Dispozice 1+1
Podlaží 2/4
Moře 2 500 m
Stav Ve výstavbě

Toto nádherné sídlo uhnízděné na malebném svahu nabízí revoluční způsob, jak zažít luxusní životní styl v Turecku u moře. Duplexy v Kargicaku se soukromými zahradami a terasami byly navrženy tak, aby poskytovaly bezkonkurenční komfort a pohodlí na každém metru čtverečním, obklopily vás objetím přírody a nabídly úchvatné výhledy na kouzlo Středozemního moře, zahrnující moře, majestátní hory a čistou esenci Příroda.

Mezonetové byty jsou vhodné pro získání tureckého občanství prostřednictvím investice do nemovitostí.

Aktuálně Vám nabízíme ke koupi mezonet 1+1v Kargicak Alanya, Turecko. Celková plocha konkrétního bytu je 86m2. Fotografie interieru jsou pouze ilustrační! S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme za bezkonkurenční cenu!

V ceně apartmánu je zahrnuto:

klimatizace, balkon/ terasa, vestavěné kuchyňské linky, okna s dvojsklem, vlastní koupelna, koupelna, krytá garáž, domácí telefon, vnitřní dveře, jacuzzi vana, podlaha z přírodního kamene, kuchyň v otevřeném stylu, sanitární keramika, systém Smart Home, ocelové vstupní dveře, podlahové vytápění, hliníková okna

V komplexu budou k dispozici:

Záložní generátor, gril, basketbalové hřiště, parkoviště, služby správce, dětské hřiště, fitness centrum, zahrada, kryté parkoviště, krytý bazén, venkovní bazén, relaxační místnost, sauna, bezpečnost 7/24, bezpečnostní kamerový systém, tenisový kurt, turecké lázně

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
1+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
86 m2
Užitná plocha
86 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
340 m
Kavárna
60 m
Restaurace
20 m
Bar
140 m
Škola/školka
170 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00