Luxusní nemovitost pro náročné s výhledem na moře v Kitenu

Kiten, Bulharsko – ID 10373
260 000 € ≈ 6 420 700 Kč
Plocha 175 m2
Dispozice 4+1
Podlaží 5/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám luxusně zařízený mezonet se třemi ložnicemi a nádherným výhledem na moře, který se nachází pouhých 100 metrů od jižní pláže ve městě Kiten, obec Přímořsko. Nemovitost je postavena v butikové budově bez ročního poplatku na údržbu. Kiten je krásné letovisko rodinného typu, nachází se v zálivu Urdoviza, který je dokořán otevřený k moři. Délka písčité pláže Kitenu je 1380 metrů, obě dvě pláže v Kitenu mají výborné podmínky pro turistiku a pláž je vždy udržován v čistotě a střežen. Mezonet je situován ve čtvrtém a pátém patře budovy a má celkovou plochu 175,51 m2, zastavěná plocha je 158,22 m2. Skládá se z: prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, tři ložnice, posilovna, panoramatická veranda s výhledem na moře s odděleným jídelním koutem, panoramatická terasa v prvním úrovní. Na terase je výstup ze všech místnosti v první úrovni mezonetu. Na terase je odděleny prostor pro grilování s venkovním umyvadlem. Ve druhém úrovni je letní zahrada se systémem přístřešků na ochranu proti slunci, terasová podlaha, obývací část, kout pro odpočinek s nábytkem, ze kterého se odhaluje jedinečný panoramatický výhled na moře. Nemovitost je butikově zařízena a cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Byt je vhodný jak pro osobní použití, tak pro účely pronájmu. Bytový dům byl postavený roku 2012, budova má akt 16

Koupě nemovitosti v Kitenu, který se nachází mezi mořskou pláží a horu Strandža má několik výhod:

► Rozmanitost v přírodě: Kiten nabízí jedinečnou kombinaci moře a hora. Tato poloha umožňuje různé druhy rekreace a zábavu. Můžete si užívat slunce a mořské vody, stejně jako poznávání přírodních krás hory Strandža.

► Rodinná dovolená: Kiten je oblíbenou destinací pro rodinnou dovolenou. Moře dělá místo vhodné pro všechny druhy vodních sportů, zatímco blízkost hory nabízí příležitosti k horským procházkám a dobrodružství.

► Investice do nemovitostí: Za přítomnosti vhodných tržních podmínek, koupě bytu v tomto regionu je dobrou investicí. Turistická obliba lokality povede ke zvýšení cenu nemovitosti v budoucnu.

► Kulturní a historické památky: Pohoří Strandža

má historický a kulturní význam. Prohlížení památek jako kaple sv. Petka a obohatí vás jako člověka.

► Sezónnost: Blízkost moře umožňuje účast na plážových aktivitách a vodní sporty v letních měsících, zatímco blízkost k hora také činí oblast vhodnou k návštěvě v chladnějších měsících.

► Relaxace a pohoda: Kombinace moře a hor obvykle vytváří pocit klidu a relaxace. Takové prostředí může být zvláště vhodné pro lidi, kteří hledají relaxaci od každodenního stresu.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
4+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
175 m2
Užitná plocha
158.22 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
120 m
Lékař
240 m
Kavárna
150 m
Restaurace
20 m
Bar
140 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00