Mezonet 3+kk, 50 metrů od pláž se soukromou zahradkou.

Chaniotis, Řecko – ID 8962
210 000 € ≈ 5 193 300 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice
Moře 50 m
Stav Volné
Období Celoroční

Bydlete u moře a přitom zůstaňte v centru města a veškerého vybavení s tímto úžasným mezonetem o rozloze 75 m2 . V tomto světlém dokončeném mezonetu se 2 ložnicemi a 1 koupelnou s výhledem do klidného dvora. Díky celoplošným oknům a efektivnímu uspořádání – tento prostor se plní přirozeným světlem, díky čemuž je skvělým místem, kde umožňuje bydlení během všech čtyř ročních období ve městě Hanioti Halkidiki.Užijte si nádherný velký obývací prostor s krbem a dodatečným přístupem na velký balkon pro venkovní letní bydlení. Procházka na písečnou pláž je jen 50 m a do města je to taký kousek. Majitelé přenechají veškerý nábytek a elektro.

Chaniotis, také známý jako Hanioti, je živé letovisko s borovým lesem, který přechází v dlouhou pláž a mořské parky. Turisté se zabaví windsurfingu a vodnímu skútru, vychutnejte si přímořské taverny s výhledem na západ slunce, které nabízejí koktejly a grilované ryby, nebo navštivte místní plážové diskotéky. Úzké uličky jsou posety obchody prodávajícími řecké sandály a malované dlaždice na pozadí obílených domů a pravoslavných

Kompletně zajistíme pronájem, správu, rekonstrukce, dovybavení, pomůžeme vám se vším co potřebujete po převodu vlastnictví.

okud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
2
Dispozice
Plocha
75 m2
Pozemek
75 m2
Užitná plocha
75 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
75 m2
Obchod
10 m
Lékař
3 km
Kavárna
100 m
Restaurace
0 m
Bar
0 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00