Mezonet 4+kk ,v klidné lokalitě, se soukromou zahradu. Řecko, blízko pláže a vybavenost

Kalithea, Řecko – ID 8952
170 000 € ≈ 4 317 150 Kč
Plocha 154 m2
Dispozice 4+1
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Ideální dům pro velký rodiný s obytnou plochou 94 m2 včetně 3 ložnic, 3 koupelen, kuchyně a samostatného obývacího pokoje s výstupem na terasy a soukromou oplocenou zahradu 60 m. Mezonet je ve velmi dobrém stavu a je jen 400 m od písečné pláže KALITHEA a nákupy a další vybavení jsou jen procházky. Mnoho doplňků, jako jsou sítě proti hmyzu, klimatizace, systém vytápění, grilování na zahradě a mnoho dalšího. Dům je ideální pro velkou rodinu a nabízí dostatek soukromí.

Mezonet je vybaven k celoročnímu bydlení.

Kallithea (v překladu 'dobrý výhled') se nachází v centrální východní části poloostrova Kassandra. Díky své výsadní poloze je také turistickým centrem regionu.

Stojí za to vidět vykoupat se v klidné, čisté a modré vodě a vychutnat si kávu nebo koktejl podávaný v kavárně. Jedinečné spojení přírody, architektury a historie .

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
3
Dispozice
4+1
Plocha
154 m2
Pozemek
94 m2
Užitná plocha
94 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
94 m2
Obchod
70 m
Lékař
50 m
Kavárna
20 m
Restaurace
10 m
Bar
30 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00