Moderní bydlení v Kalithea, novostavba 3+kk, společný bazén, Řecko

Kallithea, Řecko – ID 10989
194 000 € ≈ 4 799 560 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 800 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nádherný nový komplex připravený k nastěhování v prosperujícím městě Kalithea s 60 m2 obytné plochy.Nabízíme 2 ložnice, 1 koupelnu, nádhernou novou kuchyni a otevřený obývací pokoj. Jsou k dispozicí 2 balkony pro venkovní bydlení s výhledem na bazén. Kalithea je přímořské městečko s nádhernými plážemi a je jen 800 m od apartmánu. Pěšky veškerá občanská vybavenost ve městě. Chcete-li si prohlédnout tento úžasný byt, zavolejte nám ještě dnes, neodkládejte tento dům je ideální pro příjem z pronájmu!

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Kallithea (v překladu „dobrý výhled“) se nachází v centrální východní části poloostrova Kassandra. Díky své výsadní poloze je také turistickým centrem regionu. V této oblasti se usídlilo mnoho velkých hotelů i malých bytů. Díky dobré infrastruktuře lze výlety snadno realizovat.

Kallithea je moderní vesnice a jedno z nejvyhledávanějších míst v Kassandře. V hlavní sezóně je to párty prostor s mnoha plážovými bary, hudebními akcemi

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
60 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
800 m
Lékař
2 km
Kavárna
770 m
Restaurace
610 m
Bar
590 m
Škola/školka
810 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00