Moderní byt 2+kk plně zařízený, se společným bazénem a zahradou,Kalithea

Kalithea, Řecko – ID 11242
115 000 € ≈ 2 862 925 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 500 m
Stav Volné

Život je dobrý!! Představujeme Vám tento krásně zařízený byt v přízemí s nádhernou soukromou zahradou, která je oplocená!! Dům nabízí 40 metrů čtverečních obytné plochy s jednou ložnicí, koupelnou, kuchyní s otevřeným konceptem obývacího pokoje a výstup do zahrady na prostoru pod širým nebem. Majitelé prodávají na klíč s veškerou elektrikou a nábytkem. Nákupy a veškerá občanská vybavenost jsou jen pár kroků odtud. Tento dům je nádherně zdobený, ideální pro příjem z pronájmu se společným bazénem a nedávno kompletně zrekonstruován.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Kallithea (v překladu „dobrý výhled“) se nachází v centrální východní části poloostrova Kassandra. Díky své výsadní poloze je také turistickým centrem regionu. V této oblasti se usídlilo mnoho velkých hotelů i malých bytů. Díky dobré infrastruktuře lze výlety snadno realizovat.

Kallithea je moderní vesnice a jedno z nejvyhledávanějších míst v Kassandře. V hlavní sezóně je to párty prostor s mnoha plážovými bary, hudebními akcemi

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
160 m
Kavárna
30 m
Restaurace
20 m
Bar
50 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00