Nádherná vila, 55 m od pláže,Nea Skioni

Nea Skioni, Řecko – ID 9428
555 000 € ≈ 13 844 475 Kč
Plocha 1100 m2
Dispozice 5+kk
Moře 55 m
Stav Volné
Období Celoroční

Jedinečná vila v perfektním stavu se 140 m2 obytné plochy. V tomto dvoupatrovém domě máme nádhernou prvotřídní polohu na pláži v Nea Skioni, která je považována za nejlepší oblast v oblíbené oblasti Kassandra. Má vynikající polohu s přímým přístupem na pláž a je v docházkové vzdálenosti od všech služeb a obchodů této půvabné rybářské vesnice.

Do domu vstupujeme přes krásnou vnitřní terasu, ideální pro obědy a večeře venku v naprostém soukromí, která umožňuje přístup do krásné vstupní haly. Tomuto prostoru předchází prostorný obývací pokoj-jídelna s terasou a příjemným výhledem na moře. Dům se může pochlubit 4 ložnicemi, máme také kuchyň s jídelnou, plně vybavenou nejlepšími materiály a otevírající se do stejného obývacího pokoje, a 2 kompletní koupelny. Vila se může pochlubit nádhernou zahradou 1100 s altánem pro venkovní bydlení, uzamykatelným soukromým parkovištěm, veškerým nadstandardním nábytkem, elektrospotřebiči, solárními panely, skladem a mnoho dalšího.

Nea Skioni je malý, rybářský přístav v Thermaickém zálivu. Je známý pro oblíbenou pláž a restaurace, které nabízejí čerstvě připravené mořské plody. Obchody se suvenýry prodávají místní med a olivový olej. Cesty pobřežními borovými lesy vedou k ruinám starobylého města Skione a freskami zdobenému kostelu Panagia Faneromeni ze 16. století.

Kompletně zajistíme pronájem, správu, rekonstrukce, dovybavení, pomůžeme vám se vším co potřebujete po převodu vlastnictví.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
1100 m2
Pozemek
1100 m2
Užitná plocha
140 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
140 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
2 km
Lékař
7 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00