Nádherný 3+kk dům, s výhledem na moře v malebném městečko Pissidi, Řecko

Possidi, Řecko – ID 10075
345 000 € ≈ 8 749 200 Kč
Plocha 105 m2
Dispozice 3+kk
Moře 800 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tato nádherná nemovitost je plná kouzla a nachází se v blízkosti malebné vesničky Possidi Kassandra v blízkosti nejlepších pláží. Tradiční moderní dům v řeckém stylu je rozdělen do dvou podlaží a v přízemí se nachází jídelna, obývací pokoj a koupelna s krbem s útulnou atmosférou. Velkoryse velká polootevřená kuchyně s výhledem na pohádkovou zahradu 70 m. Ve druhém patře máme 2 ložnice a koupelnu. Z obývacího pokoje máme přístup na venkovní krytou verandu ideální pro letní bydlení a ideální prostor pro trávení letních večerů. Na zahradě máme spoustu borovic, které v létě vytvářejí stín. K dispozici je také okouzlující venkovní jídelní kout. Středomořská zahrada s udržovanými trávníky a společným bazénem je ideální pro pobyt venku. Nemovitost je oplocená a má celkem 5 domů v areálu. Dům má celkem 75 m2 a je ideální pro příjem z pronájmu!

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pláž Possidi je známá svými jemnými vlnami, díky kterým si mohou návštěvníci všech věkových kategorií užít osvěžující koupání a vodní aktivity. Pláž Possidi se nachází na Chalkidiki a leží ve vesnici Possidi, její písečná pláž se táhne podél pobřeží a poskytuje dostatek prostoru pro opalování a relaxaci. Pláž Possidi je obklopena bohatým rostlinným životem a zachovává si přírodní prostředí této oblasti.

Pláž Possidi získala své jméno podle nedaleké vesnice Possidi, o které se říká, že byla pojmenována po Poseidonovi. Vesnice je známá svým staromódním životním stylem, kde se návštěvníci mohou ponořit do místní kultury řecké pohostinnosti. Milovníci historie mohou prozkoumat pozůstatky starověkého města Mende, které je známé jako svatyně zasvěcené Poseidonovi.

Pláž Possidi si v posledních letech získala oblibu mezi turisty díky své přírodní kráse a dobře rozvinuté turistické infrastruktuře. Návštěvníci zde najdou řadu dostupných ubytovacích zařízení, včetně hotelů, vil a apartmánů, které poskytují pohodlné a pohodlné možnosti pro jejich pobyt. Pláž je lemována kavárnami, restauracemi a plážovými bary, kde si návštěvníci mohou vychutnat lahodnou místní kuchyni a vychutnat si osvěžující nápoje při namáčení na pláži Possidi.

Pláž Possidi nabízí úžasný výhled na Egejské moře a je snadno dostupná z mezinárodního letiště v Soluni. Návštěvníci si mohou pronajmout auto, jet na jih po dálnici E90 nebo zvolit veřejnou dopravu, jako jsou autobusy a taxíky. Souřadnice pláže Possidi jsou 39,9582° severní šířky a 23,3608° východní délky, což usnadňuje lokalizaci na mapě.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
105 m2
Pozemek
105 m2
Užitná plocha
75 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
75 m2
Parkování
Ano
Obchod
370 m
Lékař
10 km
Kavárna
760 m
Restaurace
370 m
Bar
610 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00