Nadstandardní 2+kk, komplex Central Park, rezidenční oblast Slavejkov, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 11726
199 000 € ≈ 5 032 710 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/18
Moře 2 140 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám nový nadstandardní dvoupokojový byt o celkové ploše 84m2, v nejnovějším a moderním, multifunkčním komplexu "Central Park" ve městě Burgas.

Byt se nachází v budově číslo 5 v šestém podlaží z osmnácti pater, budova je vybavená dvěma výtahy. Dispozice bytu: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, komora, terasa. Nemovitost je zařízena a vybavena velmi kvalitním nábytkem a spotřebiči nové generace. Vytápění je řešeno kvalitními klimatizacemi.

Areál se nachází na strategickém místě v rezidenční čtvrti Slavejkov v blízkosti rozlehlý park, moderní sportovní hala, Mall Gallery, zdravotní středisko a v samotném areálu je mnoho obchodů, kanceláří, školka, fitness centrum, lázně, zenová zahrada, restaurace, kavárny, rekreační oblasti atd. .n. Všechny apartmány v budovách komplexu nabízejí panoramatický výhled na celé město a jezero Vaya. Poplatek na údržbu činí 320€ ročně.

Perfektní nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Podlaží
6
Počet podlaží
18
Dispozice
2+kk
Plocha
84 m2
Užitná plocha
73.92 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00