Nové postavený byt 3+kk v krásném letovisko Nea Skioni

Nea Skioni, Řecko – ID 9974
230 000 € ≈ 5 737 350 Kč
Plocha 76 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

"Moje nemovitost u moře" s potěšením oznamuje, že nový projekt se rozbíhá a přináší na trh malé mezonety k prodeji na Chalkidiki. Pozemek se nachází v idylickém prostředí obklopeném olivovými háji a lesy s výhledem pouhých 400 metrů od jedné z nejlepších pláží na poloostrově Kassandra.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Projekt nabízí vysoce kvalitní domy v komplexním, energeticky úsporném pozemku o rozloze 76 m2 na 2 podlažích. Půdorys je ideální se 2 ložnicemi. 2 koupelny, kuchyň a obývací pokoj. Každý dům bude mít mnoho doplňků a plně vybavenou kuchyň s elektrikou. Součástí bude i venkovní parkoviště.

Moderní design se zdá být pozoruhodný, ale tradiční řecká architektura s tradičními prvky a skvělou izolací přirozeně splyne s krásným okolím. Pláž je 400 metrů od mezonetu.

Nea Skioni je malý, ale rušný rybářský přístav v Thermaickém zálivu. Je známý pro oblíbenou pláž a restaurace, které nabízejí čerstvě připravené mořské plody. Místní lidé pijí silnou kávu a ouzo mimo uvolněné kavárny. Obchody se suvenýry prodávají místní med a olivový olej. Cesty pobřežními borovými lesy vedou k ruinám starobylého města Skione a freskami zdobenému kostelu Panagia Faneromeni ze 16. století

Charakteristický pro tuto vesnici je historický rybářský přístav a krásná pobřežní promenáda. Různé rybí restaurace získávají své mořské plody přímo z ranního úlovku rybáře v nedalekém přístavu. Během léta se na dlážděné promenádě a v malých hudebních kavárnách koná spousta akcí. Také mimo hlavní sezónu stojí za pobyt v malé rybářské vesnici. Po celý rok Nea Skioni poskytuje návštěvníkovi nádherný výhled na hory, moře a přístav s dobrou příležitostí vidět delfíny, kteří se často nacházejí v blízkosti tohoto břehu. Pláž Nea Skioni byla oceněna „modrou vlajkou“, slibným ukazatelem čistého písku a průzračné vody.

Jedním z historických míst v Nea Skioni je kostel 'Panagia Faneromeni' postavený v 16. století. V této obílené budově mohou návštěvníci obdivovat kromě krásných fresek z 16. století také mramorovou postavu Panny Marie. Podle tradice byla tato postava původně z Thesálie. Vyplavený na pláži byl nalezen a vyzvednut místními vesničany. Tato socha umístěná v tomto kostele je od té doby obdivována.

Tradice místního původu je každoroční festival sardinek, který se koná v srpnu. Kromě čerstvých ryb, místního vína má návštěvník možnost se dostat do kontaktu se spoustou folklorních a hudebních akcí na pláži. Festival trvá 3 dny a nabízí spoustu zábavy pro místní i návštěvníky.

Nea Skioni byla znovu založena v roce 1918 v blízkosti místa starověkého Skioni obyvateli, kteří opustili svou horskou vesnici 'Tsaprani, aby se usadili poblíž pobřeží. Tsaprani byl nakonec úplně opuštěn koncem třicátých let. V době, kdy byla v oblasti nalezena Nea Skioni, určovalo charakteristickou krajinu jen několik rybářských chatrčí. Název vesnice byl inspirován starobylým městem Skioni, nejstarší známou kolonií na Chalkidiki, která se nacházela v těsné blízkosti.

Většina chodníků a ulic Nea Skioni byla postavena v polovině 20. století.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
76 m2
Užitná plocha
76 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
200 m
Lékař
7 km
Kavárna
210 m
Restaurace
70 m
Bar
200 m
Škola/školka
190 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00