Nové postavený mezonetový dum, Nea Skioni, 5+kk

Nea Skioni, Řecko – ID 9973
350 000 € ≈ 8 730 750 Kč
Plocha 114 m2
Dispozice 5+kk
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

"Moje nemovitost u more" s potěšením přináší na trh tyto velké mezonety k prodeji na Chalkidiki s řeckou atmosférou. Pozemek se nachází v idylickém prostředí obklopeném olivovými lesy s výhledem a pouhých 400 metrů od jedné z nejlepších pláží na poloostrově Kassandra.

Projekt představuje vysoce kvalitní nemovitostí v komplexním, energeticky úsporném pozemku o rozloze 114 m2 na 3 podlažích. Půdorys je ideální ,se 4 ložnicemi, 2 koupelny, kuchyň a obývací pokoj. Každý dům bude mít mnoho doplňků a plně vybavenou kuchyň s elektrikou. Součástí bude také soukromá zahrada a venkovní parkoviště.

Moderní design se zdá být pozoruhodný, ale tradiční řecká architektura s tradičními prvky a skvělou izolací přirozeně splyne s krásným okolím. Pláž je 400 metrů od mezonetu.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Nea Skioni je malý, ale rušný rybářský přístav v Thermaickém zálivu. Je známý pro oblíbenou pláž a restaurace, které nabízejí čerstvě připravené mořské plody. Místní lidé pijí silnou kávu a ouzo mimo uvolněné kavárny. Obchody se suvenýry prodávají místní med a olivový olej. Cesty pobřežními borovými lesy vedou k ruinám starobylého města Skione a freskami zdobenému kostelu Panagia Faneromeni ze 16. století.

Charakteristický pro tuto vesnici je historický rybářský přístav a krásná pobřežní promenáda. Různé rybí restaurace získávají své mořské plody přímo z ranního úlovku rybáře v nedalekém přístavu. Během léta se na dlážděné promenádě a v malých hudebních kavárnách koná spousta akcí. Také mimo hlavní sezónu stojí za pobyt v malé rybářské vesnici. Po celý rok Nea Skioni poskytuje návštěvníkovi nádherný výhled na hory, moře a přístav s dobrou příležitostí vidět delfíny, kteří se často nacházejí v blízkosti tohoto břehu. Pláž Nea Skioni byla oceněna „modrou vlajkou“, slibným ukazatelem čistého písku a průzračné vody.

Jedním z historických míst v Nea Skioni je kostel 'Panagia Faneromeni' postavený v 16. století. V této obílené budově mohou návštěvníci obdivovat kromě krásných fresek z 16. století také mramorovou postavu Panny Marie. Podle tradice byla tato postava původně z Thesálie. Vyplavený na pláži byl nalezen a vyzvednut místními vesničany. Tato socha umístěná v tomto kostele je od té doby obdivována.

Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
114 m2
Užitná plocha
114 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
7 km
Kavárna
230 m
Restaurace
100 m
Bar
210 m
Škola/školka
180 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00