Nový 2+kk, komplex Central Park, rezidenční oblast Slavejkov, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 11718
140 000 € ≈ 3 483 900 Kč
Plocha 78 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 10/10
Moře 2 140 m
Stav Volné
Období Celoroční

Moderny, pasivní byt v samém zeleném srdci Burgasu! Představujeme Vám apartmán 2+kk, který se nachází v jedné z preferovaných čtvrtí města Burgas - rezidenční oblast Slavejkov.

Panoramatický 2+kk o celkové ploše 78,55 m2 (zastavěná plocha: 68,03 m2) v dokončeném domě s aktem 16, v novém moderním komplexu v Burgasu. Byt se nachází v 10. patře z 10. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, vstupní chodba, komora, koupelna s WC, terasa (7,55 m2) s východem z obou pokojů.

Umístění komplexu Central Park ve Slavejkově: vedle Mall, Plavecký areál Galleria a Arena, oční klinika a park, s vynikající dopravní dostupností ze všech míst Burgasu. Poplatek na údržbu činí 320€ ročně.

Jedná se o novostavbu bytového domu, kvalitní konstrukce s funkčními vlastnosti, širokou škálu vybavení a inovativních technologií splňující pohodlí a všechny potřeby moderního člověka 21. století. Projekt se skládá ze tří bytových domů s parkovacími místy, 3 kanceláří, budovy třídy A s kapacitou až 4000 pracovních míst, podzemní parkoviště 2 patra s 1555 místy, s 500 parkovacími místy v sousedství obchodních budov.

Specifická a originální řešení - energeticky efektivní a pasivní technologie:

nová technologie správy veřejných prostranství;

vjezd do podzemního parkoviště je zdarma, prostřednictvím video kontroly délky pobytu; 7 akrů solárních panelů k napájení společných prostor; solární energie a pro osvětlení a údržbu uliček botanické zahrady; vlastní zdroj vody, dešťová voda pro zavlažování botanické zahrady a venkovních terénních úprav; pasivní technologie vytápí a chladí budovy, zatímco zdroj vody a dešťová voda se používá pro domácí účely. Na území komplexu

se nachází: konferenční centrum; Botanická zahrada; zenová zahrada; Lázně a fitness; nákupní centrum; restaurace; kavárna; noční klub; čistírna.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Podlaží
10
Počet podlaží
10
Dispozice
2+kk
Plocha
78 m2
Užitná plocha
68.03 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00