Nový 2+kk v dokončení na klíč, kousek od moře, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 11464
102 400 € ≈ 2 594 816 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Moře 900 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti byty v nově postavené budově v malebné přímořské letovisko Ravda, Bulharsko. Dokončení bude na klíč s instalovaným laminátem/terakotou, vybavená koupelna, instalované interiérové dveře. Zákazníci si mohou vybrat vlastní barvu a podlahu z nabídky katalogu poskytnutým od stavebníka. V ceně všech bytů je zahrnuto bezplatné parkovací stání. V domě je 10 bytů různých výměr, např. byt 1; byt 2; byt 3, v 1. patře mají bonusové verandy. V tuto chvíli je budova na AKT14 a do 31. května bude mít AKT16. Nemovitost se nachází v klidné, rezidenční části Ravdy a jen 900 metrů od pláže. Výborná příležitost ke koupi na investici nebo k vlastní rekreaci

Konkrétní apartmán 2+kk se nachází v prvním podlaží, celková plocha činí 74,47m2 a má dva balkony.

Nemovitost bez poplatku za údržbu.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
74 m2
Užitná plocha
65.54 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
820 m
Lékař
470 m
Kavárna
340 m
Restaurace
230 m
Bar
260 m
Škola/školka
460 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00