Nový 3+kk, pár kroků od moře, bez poplatku za údržbu, projekt Azurro Beach, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 10579
175 820 € ≈ 4 436 818 Kč
Plocha 115 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme krásné apartmány přímo od developera! Azurro Beach - Ravda je vyjádřením myšlenky investovat nebo vytvořit si vlastní rekreační domov na jednom z nejpůvabnějších míst na jižním pobřeží Černého moře - Ravda. Tento nový projekt se nachází pár metrů od pláže "Olympic Hopes" a nabízí vysoce kvalitní životní podmínky a bezpečí.

S vyváženou architekturou a designem v souladu s přírodou se komplex zkládá ze 45 apartmánů o velikosti 2+kk a 3+kk.

Konkrétní apartmán 3+kk se nachází ve čtvrtém patře, jeho celková plocha činí 115,88m2. Apartmán se prodává nezařízený, v případě zájmu s vybavením pomůžeme za bezkonkurenční ceny! Pro pohodlí majitelů je k dispozici 46 parkovacích stání ve dvoře s možností dokoupení o výměře 12,50 až 16 m2. Díky přirozené nerovnosti terénu má většina apartmánů výhled na pláž a moře. Spojuje se zde moderní architektura s principy pohodlného a funkčního bydlení, to přináší modernímu městskému člověku útulnost a klid. Umístění - Poloha komplexu "Azurro Beach - Ravda" je výhodná, s rychlým přístupem na pláž "Olympic Hopes" a nákupní zařízení. Oblast má rozvinutou uliční infrastrukturu a výborně organizovanou MHD do města Nesebar, LIDL, Aquapark Nessebar, k.k. Slunečné pobřeží, Burgas a mezinárodní letiště Burgas.

Architektonická linie budovy je jasná. Paleta barev je rozhodnuta v teplých a harmonických zemitých tónech. Fasáda je kompletně zateplena s vnější tepelnou izolací 10 cm a má dekorativní polymerovou omítku. Střecha je plochá, s paroizolací a tepelnou izolací. Společné části v objektu budou disponovat kvalitními konstrukčními materiály, LED osvětlením s čidly pro sektorové práce, kovovým zábradlím dle architektonického detailu. Pro usnadnění rychlého pohybu obyvatel je k dispozici výtah. "Azurro Beach - Ravda" nabízí apartmány 2+kk a 3+kk o rozloze 50 až 115 m2, které uspokojí všechny preference. Prostorné a světlé obývací pokoje s velkými okny a pěkným výhledem. Prostorné ložnice orientované do klidného vnitrobloku. Šatní a servisní prostory poskytující dostatek úložného prostoru. Všechny apartmány budou dokončeny s omítkou a výmalbou, budou instalovány vypínače a zásuvky, kabelová televize a internetové zásuvky. Vodovodní instalace jsou vybudovány dle projektu, na potřebná místa zástrčky a s vodoměry s dálkovým odečtem. K dispozici jsou 5ti komorová plastová okna. Potrubí pro klimatizace bude vybudováno připravené pro jejich následnou instalaci. Architektura budovy má mimořádně moderní styl s luxusním provedením fasády a společných částí, použitím materiálů nejvyšší třídy, kvalitní tepelnou izolací na fasádách a střeše, vybavením výtahem, kovaným zábradlím pro schodiště a terasy, podhled společných prostor s automatickým osvětlením, přírodní kámen typu travertin - pro obklady přízemí a společných částí budovy. Bezpečnost areálu bude zajištěna prostřednictvím řízeného přístupu a kamerového dohledu. Na fasádu budou instalována LED svítidla.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
115 m2
Užitná plocha
101.98 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
600 m
Kavárna
190 m
Restaurace
110 m
Bar
270 m
Škola/školka
920 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00