Nový a luxusní 3+kk v nejprestižnějším komplexu, 2 parkovací stání, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 11599
475 000 € ≈ 11 732 500 Kč
Plocha 115 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 8/10
Moře 900 m
Poplatek za služby 1 150 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám luxusní, vybavený apartmán 3+kk v novostavbě v nejlepším městě pro život v Bulharsku- Burgas! Nabízíme Vaší pozornosti luxusní 3+kk o celkové ploše 115 m2., který se nachází v osmém patře komplexu Perla 8, v Burgasu, Bulharsko.

Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a krbem, dvě ložnice - jedna s vlastní koupelnou a šatnou, druhá koupelna s toaletou a dva balkony. V apartmán je zcela nový, nepoužitý a vybavený kvalitním nábytkem a vybavením. Komplex byl postavený roku 2023.

K apartmánu náleží 2 parkovací stání v ceně a sklad 4m2.

Luxusní komplex "Perla 8" je jedním z nejhezčích uzavřených obytných komplexů ve městě Burgas. Městská atmosféra se zde dokonale snoubí s příležitostmi k rekreaci a zábavě, protože komplex se nachází pouhých 10 minut chůze od centra Burgasu a ve stejné vzdálenosti od pobřeží a pláže. V bezprostřední blízkosti je Mořská zahrada s krásnými promenádami, místy k odpočinku, dětskými hřišti, kavárnami a restauracemi.

V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům: bazén, relaxační zóny, dětský koutek, parkoviště, kavárnu, restauraci, supermarket, fitness centrum, kadeřnictví a kosmetiku, masážní místnost, lékárnu, ordinaci, obchody, 24hodinovou ostrahu.

Komplex "Perla 8" navržený a postavený v moderním architektonickém stylu a v souladu s nejvyššími stavebními standardy úspěšně nabízí správnou volbu rozumného investičního řešení. Nefalšovaná atmosféra v areálu v kombinaci s bohatou zelení zaručují nenahraditelný klid vašeho ideálního domova!

Pouze zde budete mít jedinečnou šanci zůstat součástí rozmanitostí městského života a zachovat si individualitu a klid ve vašem každodenním životě.

Proč si koupit byt ve VIP komplexu "Perla 8"

• Umístění v blízkosti centra Burgasu a moře

• Jedinečná architektura a dobrá vybavenost

• Vysoce kvalitní, luxusní konstrukce s vynikajícími materiály

• Komplex s nezávislou infrastrukturou a mnoha občanskými službami

• Stavební společnost s bezvadnou pověstí

Poplatek za údržbu činí 1150€ ročně.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Podlaží
8
Počet podlaží
10
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
115 m2
Užitná plocha
101.2 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00