Nový apartmán 2+kk v bytovém domě, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 11461
64 300 € ≈ 1 587 889 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/3
Moře 150 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám nové apartmány v bytovém domě, které se nacházejí v Tsarevo v blízkosti pláže. Apartmány jsou různých dispozic a ploch a všechny mají balkony. Vzdálenost od pláže je 150 metru, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti

Konkrétní apartmán 2+kk se nachází v prvním patře, celková plocha činí 66,33m2. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.

Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.

Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.

Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
66 m2
Užitná plocha
58.38 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
440 m
Lékař
1 km
Kavárna
400 m
Restaurace
50 m
Bar
390 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00