Nový apartmán 2+kk v přízemí se zahradou a společným bazénem, Plychrono, Řecko

Polychrono, Řecko – ID 10242
135 000 € ≈ 3 367 575 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 450 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na prodej přízemní byt o celkové ploše 51 m2. a soukromá zahrada 7,8 m2. Skládá se z 1 ložnice, obývacího pokoje s posezením, kuchyně a koupelny. Stavba byla zahájena v roce 2023 a má topení, klimatizace, výhled na moře, hliníkové rámy, dlažbu, bezpečnostní dveře, skříně, parkování, zahradu, společný bazén, zástěny, dvojitá okna, balkony 8 m2. a vzdálenost k moři je 450 metrů datum dokončení je 30/03/2024

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.

Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Turistika je v létě hlavním zdrojem příjmů této obce. Mnoho kaváren, restaurací, barů, obchodů, hotelů a apartmánů se nachází na dobře navštěvované plážové promenádě

Mezi mořem a celou promenádou je 7 km dlouhá a velmi čistá písečná pláž, která je každoročně oceněna modrou vlajkou. Vzhledem k východní poloze oblast zaručuje úžasné východy slunce.

Mimo sezónu se obyvatelé zabývají především zemědělstvím, zpracováním oliv a výrobou medu.

Střed obce zdobí kostel svatého Athanasia (postaven v roce 1912), patrona Polychrona. O něco dále na náměstí je starší kostel „Narození Krista“ z roku 1863.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
50 m2
Užitná plocha
50.7 m2
Balkon
8 m2
Bazén
Bazén
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00