Nový dům v blízkosti moře, skvělá lokalita, panenská příroda, Košarica

Košarica, Bulharsko – ID 12968
300 000 € ≈ 7 602 000 Kč
Plocha 400 m2
Dispozice 7+kk
Moře 5 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti vynikající dům. Nový třípatrový dům 7+kk, který se nachází na jedinečném místě, v jedné z nejoblíbenějších oblastí pro rekreaci a turistiku v Bulharsku, v těsné blízkosti letoviska Slunečné pobřeží, vesnice Kosharitsa. Vesnice se nachází na úpatí jižních svahů Staré Planiny, odkud je neuvěřitelný výhled na moře a hory. Klidné a klidné místo vhodné pro celoroční bydlení vedle novostavby moderních domů. Pozemek domu má 400 m2. Celková plocha domu je 210 m2. V prvním patře je prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, obývací pokoj s místem pro krb a verandou s možností vybudování grilu, pokoj pro hosty, koupelna s WC, chodba a točité schodiště do druhého patra. Druhé patro má tři ložnice, 2 koupelny s WC, terasu s úžasným výhledem a schodiště do třetího patra. V nejvyšším patře je velká místnost, která je multifunkční a lze v ní vybudovat různé druhy aktivit dle uvážení majitelů, např. dvě samostatné ložnice, místo pro fitness, šatnu, prádelnu, pracovna, herna a společenská místnost atd. Dále má další samostatnou místnost s mírným sklonem vhodnou pro skladování, sušárnu apod. Dům je kompletně na klíč včetně plovoucích podlah, částečného kuchyňského nábytku a elektrospotřebičů, bojleru atd. Připraveno k vybavení dle vašeho přání a pohodlí. S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme! Výborná nemovitost jak pro osobní využití, tak pro rozvoj prázdninové turistiky, penzion pro celoroční bydlení atd.

Je zde krásný výhled na moře a hory, na pláž se dostanete za 15 minut!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Kosharitsa je rekreační obec (okres Burgas, obec Nessebar), která se nachází 3 km od oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, na úpatí majestátní hory Stara Planina, jejíž poslední svahy postupně klesají do křišťálově čisté vody Černého moře. Tato oblast je malebná, s krásným panoramatickým výhledem, ponořená do husté středomořské vegetace. Obec nabízí vynikající podmínky pro rekreaci a turistiku.

Vesnička je velmi okouzlující, zachovává si čistotu a krásu. Zde je harmonie, krása a klid čisté a nedotčené přírody. Populární a živé letovisko Slunečného pobřeží a malebná přírodní rezervace Kalinata jsou v těsné blízkosti.

Oblast má vynikající příležitosti pro milovníky plážové dovolené a milovníků rušného nočního života (v letovisku Slunečné pobřeží). Milovníci přírody mají možnost procházky v lese či cyklistiku. Četné eko-trasy nabízejí příležitost procvičit ekoturistiku a pěší turistiku. Nedaleké rybníky potěší milovníky rybolovu.

Košarica se nachází v nadmořské výšky 100 metrů nad mořem. Pláž a letovisko Slunečného pobřeží jsou 3 km daleko, město Burgas a mezinárodní letiště - 31 km, Varna - asi 90 km. V obci je škola, obchody a na náměstí je krásný kostel. Silnice jsou asfaltové, je zde centrální vodovod a kanalizace, telefonní a internetové připojení.

Počet podlaží
3
Dispozice
7+kk
Plocha
400 m2
Pozemek
400 m2
Užitná plocha
210 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
210 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00