Nový rodinný dům ve vilové čtvrtí Primorska, top lokace, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 11733
160 000 € ≈ 3 951 200 Kč
Plocha 156 m2
Dispozice 6+kk
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Top nabídka! Nabízíme dva nové domy v elitní, vilové čtvrti Primorska- Uzundžata. Domy jsou již postavené, cena je na stupeň dokončení “ na klíč”. Každý dům má zastavěnou plochu 156 m2, dispozice 6+kk a vlastní dvůr 250 m2. Dispozice každého domů -

První patro - vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, dvě ložnice, každá z ložnic má vlastní koupelnu a toaletu.

Druhé patro - tři ložnice, tři koupelny s toaletami, tři balkony.

Vzdálenost od pláže je 1.5km, od centrální část Primorska je to také 1.5km

V případě zájmu s nábytkem a vybavení rádi pomůžeme za bezkonkurenční cenu!

Domy se nachází v nejlepší část vilové čtvrti. Je možnost prodeje na splátky po dobu dvou let. V ceně není zahrnuta veranda a jacuzzi z vizualizací, které také za příplatek a dle praní nového majitele rádi zařídíme. Vzdálenost od severní pláže v Primorsku je 3km, od centru města - 2 km. Cena každého domu je 128000€. Ideální možnost rezidenčního bydlení u moře! Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.

Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.

Počet podlaží
2
Dispozice
6+kk
Plocha
156 m2
Pozemek
250 m2
Užitná plocha
156 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
156 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00