Nový rodinný dům ve vilové čtvrti Primorska, top nabídka, možnost prodeje na splátky

Primorsko, Bulharsko – ID 10999
128 000 € ≈ 3 185 280 Kč
Plocha 118 m2
Dispozice 4+1
Moře 3 000 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Top nabídka! Nabízíme dva nové domy ve společném pozemku v elitní, vilové čtvrti Primorska- Uzundžata. Stavba bude zahájena 01.10.2024, kolaudace je plánována na 01.10.2026. Každý dům bude mít zastavěnou plochu 118 m2 a vlastní dvůr 175 m2. Dispozice každého domů -

První patro - vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, toaleta

Druhé patro - tři ložnice, dvě koupelny s toaletami, balkon.

Cena je na dokončení do etapy “Na tapa”. Vnější izolace, okna 5 kamerový, interiérové a vchodové dveře ( vchodové dveře budou bezpečnostní), elektro a vodoinstalace, stěny připravené na omítku, koupelny připravené na sanitu, podlahy připravené na krytinu. S dokončení rádi pomůžeme za zvýhodněné podmínky. Cena kompletní dokončení bez nábytku a vybavení od 10000€ podle vybraných materiálu ze strany nového majitele.

Domy se nachází v nejlepší část vilové čtvrti. Je možnost prodeje na splátky po dobu dvou let. V ceně není zahrnuta veranda a jacuzzi z vizualizací, které také za příplatek a dle praní nového majitele rádi zařídíme. Vzdálenost od severní pláže v Primorsku je 3km, od centru města - 2 km. Cena každého domu je 128000€. Ideální možnost rezidenčního bydlení u moře! Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.

Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+1
Plocha
118 m2
Pozemek
225 m2
Užitná plocha
118 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
118 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
900 m
Kavárna
1 km
Restaurace
1 km
Bar
1 km
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00