Palazzo komplex, Sluneční pobřeží, Bulharsko Perfektní apartmány na splatky

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12445
V tomto komplexu zbývají 3 jednotky

Představujeme vám hezké apartmány, které se nachází v komplexu Palazzo, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. 
Předností těchto apartmánů kromě lákavé lokality je i fakt, že je možné pořídit si je i na splátky až na dobu 20 let! 

Nyní nabízíme více apartmánů v různých komplexech se splátkovým kalendářem až na 20 let! Jednoduché a rychlé a bez prokazování příjmu a žádnou byrokracie. 

Apartmány se prodávají vybavené dle aktuálních fotografií, které Vám rádi pošleme, v případě zájmu s nábytkem a vybavením pomůžeme!

Poplatek za údržbu činí 10€/m2 ročně.

Komplex Palazzo se skládá ze dvou budov, které se nacházejí v jihozápadní části letoviska Slunečné pobřeží, 400 metrů od pláže a moře. Aquapark Nessebar a Aquapark "Action" na Slunečném pobřeží jsou 2 km daleko. Staré město Nesebar je vzdálené 3 km. 27 km od mezinárodního letiště Burgas. Oblast je živá a má dobrou infrastrukturu - supermarket, obchody, zdravotní středisko, lékárna, restaurace, kavárny, dětská hřiště, letní atrakce, autobusové zastávky městské a meziměstské dopravy. Infrastruktura: 24/7 ostraha, velký bazén, dětský bazén, lobby bar, bar u bazénu, masážní salon, herna se šipkami a kulečníkem, restaurace, pizzerie, parkoviště. 

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další. O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. Team MNM. 

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Jednotky v komplexu

2+kk, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena

2+kk, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 13084

71 m2
2+kk
3/6
400 m
63 000 € 1 567 755 Kč
Šipka vpravo
Prostorný 1+kk s výhledem na bazén, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží
na splátky žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
53 m2
1+kk
2/6
400 m
51 900 € 1 291 532 Kč
Šipka vpravo
2+kk s výhledem na bazén, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
72 m2
2+kk
4/6
400 m
57 800 € 63 800 € 1 438 353 Kč
Šipka vpravo
2+kk kousek od pláže Cacao, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
75 m2
2+kk
4/6
400 m
55 600 € 1 383 606 Kč
Šipka vpravo

Jednotky v komplexu

Apartmán č. Patro Dispozice Celková plocha m2 Výhled Cena € Stav
3051 Druhé 1+kk 53 Bazén 51 900 Volný Rezervovat
3052 Třetí 1+kk 53 Bazén 51 900 Volný Rezervovat
3053 Třetí 1+kk 53 Bazén 51 900 Volný Rezervovat
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
220 m
Lékař
480 m
Kavárna
40 m
Restaurace
140 m
Bar
50 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00