Parádní 3+kk, za neuvěřitelnou cenu, 600m od moře, Gerber 3, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11724
60 000 € ≈ 1 485 900 Kč
Plocha 58 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme apartmán v klidnou části Slunečního pobřeží, o rozloze 3+kk, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Gerber 3 na Slunečním pobřeží, Bulharsko.

Užitná plocha 51 m2, celková plocha 58 m2. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografii. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, balkón s výhledem na dvůr. Apartmán obsahuje 6 spacích míst a dětskou postýlku a je vhodný k celoročnímu bydlení nebo k pronájmu. V případě zájmu s pronájmem rádi pomůžeme. Video naleznete na našich stránkách.

Komplex, ve který je apartmán situován se nachází v prestižní, západní části letoviska Slunečné pobřeží, pouhých 400 metrů od široké pláže s jemným bílým pískem a pozvolným přístupem k moři. Poloha je upřednostňována pro klidnou rodinnou dovolenou, obklopená spoustou zeleně, v blízkosti komunikací a občanské vybavenosti. Komplex je v celoročním provozu. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexe k dispozicí:

plavecký bazén s relaxační zónou

bezpečnost po celý rok;

Internet;

upravený, udržovaný areál;

dětské hřiště;

parkoviště - 34 míst;

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
58 m2
Užitná plocha
51 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
430 m
Lékař
2 km
Kavárna
740 m
Restaurace
110 m
Bar
110 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00