Parádní dům 4+kk, 350m od moře, Byala

Byala, Bulharsko – ID 11597
139 000 € ≈ 3 438 860 Kč
Plocha 170 m2
Dispozice 4+kk
Moře 350 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám nádherný, rodinný třípatrový dům, který se nachází jen 350 m od pláže a přístavu ve městě Byala. Celková plocha je 170 m2, dvorek má 100 m2.

Dům má následující dispoziční řešení:

Přízemí - prostorný obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, koupelna s WC a východ na verandu.

První patro - dvě ložnice se dvěma koupelnami a terasami ke každému z pokojů.

Druhé patro - ložnice s koupelnou a WC a velká terasa s výhledem na moře.

Dům je plně zařízený a vybavený. Klimatizace v každém pokoji. Dvůr pozemku je upravený a u něj je parkoviště. Cena zahrnuje 1/9 pozemku z 1400 m2. Oblast je klidná a vhodná jak pro rekreaci, tak pro celoroční využití. Vzdálenost k nejbližší pláži je 350 metrů, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Ohledně poplatku na údržbu bude rozhodovat SVJ.

My z Moje nemovitost u more Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
170 m2
Pozemek
100 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
170 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00