Pefkohori byt bydlení s podkrovím, centrum města

Pefkochori, Řecko – ID 9429
107 000 € ≈ 2 642 900 Kč
Plocha 47 m2
Dispozice atypický
Podlaží 2/2
Moře 200 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nově zrekonstruovaný byt ideální k pronájmu nebo letnímu bydlení v prestižní lokalitě nedaleko pláže. Mezonet je na 2 podlažích a může se pochlubit 47 m2, s obývacím prostorem a otevřenou kuchyní, plně vybavenou koupelnou a ložnicí v podkroví. Byt prošel nedávno kompletní rekonstrukcí a je v původním stavu a na klíč. Majitel přenechá veškerý nábytek a elektrospotřebiče.

Pefkochori je vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Kompletně zajistíme pronájem, správu, rekonstrukce, dovybavení, pomůžeme vám se vším co potřebujete po převodu vlastnictví.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
47 m2
Užitná plocha
47 m2
Balkon
Ano
Obchod
20 m
Lékař
30 m
Kavárna
0 m
Restaurace
0 m
Bar
80 m
Škola/školka
0 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00