Pěkný 2+kk, jen pár kroků od moře, Byala

Byala, Bulharsko – ID 11844
84 000 € ≈ 2 124 360 Kč
Plocha 76 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/4
Poplatek za služby 1 160 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti dvoupokojový apartmán ve třetím patře v útulném rezidenčním komplexu, který se nachází v první linii v malém přímořském městečku Byala, s čerstvým vzduchem a krásnou písečnou pláží.

Apartmán je komfortně dispozičně řešen a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC (s oknem pro přirozené větrání) a prostorné slunné verandy se vstupem z obou pokojů. Veranda je mimořádně vhodná pro použití a umístění nábytku pro relaxaci a jídlo na čerstvém vzduchu.

Celková plocha apartmánu je 76 m2.

Apartmán se prodává kompletně zařízený a vybavený. V obývacím pokoji je klimatizace.

Komplex, ve kterém se apartmán nachází má udržovaný areál s omezeným přístupem, kde je k dispozici bazén pro dospělé a děti, relaxační zóna, parkoviště a dětské hřiště. Aplikací přírodních materiálů - kamene, bílé hladké omítky, dřevěných obkladů na celých fasádách a truhlářských výrobků připomínajících přírodní dřevo je dosaženo prázdninové nálady a pohody.

Apartmán je vhodný jak pro sezónní rodinnou dovolenou, tak pro celoroční bydlení a výhodný pronájem. Byala má vše, co k tomu potřebujete: obchody různých typů a skupin produktů, pošta, škola, školka, knihovna, poliklinika, policie, restaurace a kavárny, kostel atd.

Poplatek za údržbu činí 1160€ ročně.

Pěkný apartmán pár kroků od moře, doporučujeme!

My z Moje nemovitost u more Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
76 m2
Užitná plocha
66.88 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00