Pěkný 2+kk s parkoviště, klidnem městečku Kriopighi

, Řecko – ID 11436
100 000 € ≈ 2 488 500 Kč
Plocha 67 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/2
Moře 850 m
Stav Volné

Užasný byt v přímořském městečku Kriopigi postavený v roce 2006 a v původním stavu. Dům nabízí 67 metrů čtverečních obytné plochy se 2 ložnicemi, plně vybavenou koupelnou a malou kuchyní s otevřeným obývacím pokojem a výstupem na terasu. V klidné části města je domov jen 850 metrů od nádherné pláže ve městě Kriopigi v blízkosti vysokých borovic poskytujících stín v letních měsících. Pokud jste fanouškem klidných oblastí, Kriopigi bude ideální letní útěk. V ceně je parkoviště.

Kriopigi (Κρυοπηγή', řecky: studený zdroj) je vesnice na východním pobřeží Kassandry 90 km od Soluně. Nachází se podél zelených kopců s krásným výhledem na záliv a svým vzhledem připomíná obrovský amfiteátr.

Starší část Kriopigi včetně náměstí leží na vyvýšeném místě na svahu vesnice. Hotely a mnoho z více než 300 apartmánů se nachází převážně v blízkosti hlavní silnice nebo v nižších oblastech blízko pláže.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
3
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
67 m2
Užitná plocha
67 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
4 km
Kavárna
2 km
Restaurace
1 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00