Perfektní a prostorný rodinný dům 4+kk pouhých 9km od pláže, Rudnik

Rudnik, Bulharsko – ID 11226
135 000 € ≈ 3 359 475 Kč
Plocha 200 m2
Dispozice 4+kk
Moře 9 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi jednopatrový dům v klidné obci Rudnik, nacházející se nedaleko od malebného města Burgas. Tento prostorný dům s celkovou plochou 200m2 nabízí ideální kombinaci komfortu a praktičnosti pro váš domov. Součástí domu je dvůr o rozloze 180m2, který poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek, zahradní aktivity a rodinná setkání.

Dům disponuje příjemným uspořádáním 4+kk, což zahrnuje tři pokoje, které mohou sloužit jako ložnice, dětský pokoj nebo pracovna, obývací pokoj s kuchyňským koutem. K dispozici jsou rovněž dvě koupelny, které zvyšují pohodlí a soukromí obyvatel domu. Pro milovníky práce či řemeslníky představuje dům také dílnu a sklad, které nabízí dostatek prostoru pro skladování a kreativní aktivity.

Venkovní prostor je obohacen o terasu, kde můžete trávit čas s rodinou a přáteli, relaxovat a vychutnávat si příjemné chvíle na čerstvém vzduchu. Dům je ve velmi dobrém stavu, s možností dokončení dle vlastních představ. Nabízíme vám tuto jedinečnou příležitost získat prostorný dům v atraktivní lokalitě za skvělou cenu. Nezmeškejte tuto příležitost a staňte se hrdým vlastníkem tohoto pohodlného a moderního domu v srdci malebné obce Rudnik.

Jedinečná nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
200 m2
Pozemek
380 m2
Užitná plocha
200 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
200 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
260 m
Kavárna
2 km
Restaurace
190 m
Bar
6 km
Škola/školka
50 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00