Perfektní dům 4+kk, kousek od Varny a moře

Kamenar, Bulharsko – ID 12172
360 000 € ≈ 8 962 200 Kč
Plocha 230 m2
Dispozice 4+kk
Moře 5 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představte si tuto úžasnou nemovitost ve vesnici Kamenar, která nabízí komfortní a prostorné bydlení v kombinaci s malebným venkovským prostředím a zároveň pouhých 5 km od moře a pláže.

Dům o rozloze 150m2 na prvním patře nabízí útulný obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 2 koupelny a šatnu pro vaše pohodlí. Na druhém patře o rozloze 80m2 se nachází další koupelna a otevřený prostor, který lze využít podle vašich potřeb.

Kromě toho je k dispozici rozlehlý pozemek o velikosti 1000m2, na kterém se nachází dílna, sklad a příjemné venkovní vybavení jako je ruská sauna a letní kuchyně.

Tato nemovitost má krbová kamna na pelety a klimatizaci pro vaše pohodlí v každém ročním období.

Navíc v zahradě najdete rozmanité ovocné stromy a keře jako jsou hrozny, hrušně, jabloně, broskve, meruňky, třešně, granátové jablko, a dokonce i skleník a vrt pro zavlažování.

Tato nemovitost je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidný a komfortní životní prostor ve spojení s krásou venkovského života. Neotálejte a přijďte si prohlédnout tuto úžasnou nabídku ještě dnes!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Varna je třetím největším městem v Bulharsku a jedním z kulturních center země. Pokud byste chtěli zažít dovolenou na pláži, aniž byste zanedbávali kulturní hledisko, pak Varnu vřele doporučujeme. Tisícileté město se ohlíží za bohatou historií. Jemné písečné pláže jsou oblíbeným cílem letních rekreantů a velké množství festivalů a kulturních akcí přitahuje do města na bulharském pobřeží Černého moře každoročně mnoho turistů.

Co by měl každý ve Varně navštívit:

1.Městský park , místo, které je vhodné k odpočinku a procházkám.

2. Zelené plíce Varny

Městský park "Primorski Park" je místním rekreačním střediskem v centru města. Varnové milují svůj městský park, který se nachází na vyvýšené terase, odkud je vidět na celé pobřeží. Relaxovat zde můžete na lavičkách a velkých zelených plochách. Bohatě osázený park je také vizuálně velmi přitažlivý. Věž s hodinami a vodní prvek, který je v noci barevně osvětlen, jsou nejoblíbenějšími památkami.

3. Římské lázně

Římské lázně se datují do 2. století a jsou součástí historického centra Varny. Pozůstatky budov svědčí o vzkvétajícím kulturním a společenském životě bývalého města Odessos.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
230 m2
Pozemek
1000 m2
Užitná plocha
230 m2
Zastavěná plocha
230 m2
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00