Polychrono, zařízení byt 3+kk

Polychrono, Řecko – ID 9237
145 000 € ≈ 3 617 025 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 250 m
Stav Volné
Období Celoroční

Byt na letní nebo trvalé bydlení v prosperujícím městě Polychrono. Může se pochlubit dvěma balkony, dvěma ložnicemi, plně vybavenou koupelnou a kuchyní s obývacím pokojem a to vše v rozloze o 60 m2 obytné plochy. Prodejem majitelé přenechají veškerý nábytek a elektrospotřebiče. Přístřešek byl postaven v roce 2004 a je v původním stavu. Procházka na pláž je 250 metrů a nakupování je taky procházka.

Polychrono je pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.

okud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
60 m2
Obchod
120 m
Lékař
130 m
Kavárna
10 m
Restaurace
10 m
Bar
300 m
Škola/školka
190 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00