Přízemní byt 2+kk, vlastní parkoviště a zahrada, jen 180m od pláže.

Pefkochori, Řecko – ID 12277
153 000 € ≈ 3 785 220 Kč
Plocha 46 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 180 m
Stav Volné
Období Celoroční

Řecko udržuje tajemství. Je zde místo, kde můžete uniknout shonu turistů, kde si můžete užít klidné tempo života, s jídlem a uvolněnou plážovou atmosféru. Objevte Chalkidiki, jednu z nejvíce pod radarových a autentických oblastí Pefkochori a tento nádherný dům s obytnou plochou 46 metrů čtverečních . Byt má jednu ložnici, koupelnu, kuchyň s otevřeným konceptem obývacího pokoje a přístup na jednu ze dvou teras. Pouhých 180 m od písečné pláže je komplex domů a nabízí soukromé parkoviště, veškerý nábytek, veškerou elektroniku, sítě proti hmyzu, hliníkové kování oken, sklady a mnoho dalšího.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
46 m2
Užitná plocha
46 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00