Přízemní byt na prodej, 3+kk v žádané lokalitě Pefkochori, Řecko

Pefkochori, Řecko – ID 10078
195 000 € ≈ 4 816 500 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 500 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Byt na prodej v prosperujícím přímořském městečku Pefkochori se 49 m2 obytné plochy. Apartmán v přízemí zahrnuje 2 ložnice, koupelnu, kuchyň a otevřený obývací pokoj s výstupem na velký rohový balkon. Postavený v roce 1990, byt prošel rekonstrukcí a prodává se kompletně zařízený a se všemi elektrospotřebiči připravenými k příjmu z pronájmu nebo pro vaši letní dovolenou. Zahrady jsou dobře udržované a je zde společný bazén. Do centra města je to jen procházka a písečná pláž Pefkohori je 500 metrů. Kassandra je skvělá prázdninová destinace a pláže jsou ohodnocení modrými vlajkami pro čisté vody, díky kterým jsou mezi rekreanty oblíbené.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Obchod
260 m
Lékař
360 m
Kavárna
330 m
Restaurace
190 m
Bar
130 m
Škola/školka
280 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00